Klubiline lauluring igas eas lauluhuvilistele.

Koht: Pärimusmuusika ait

Toimumisajad: 24.01, 28.02, 28.03, 11.04, 16.05. 2017

Kell 18.00-21.00

Tasuta!

Laulutuba on kord kuus teisipäeva õhtuti toimuv õdus klubiline lauluring neile, kel jääb argipäevasaginas laulmisest väheks. Laulutuppa võib kolme lahtiolekutunni ajal saabuda ja sealt lahkuda vabalt valitud ajal. Eestvedaja Kairi Leivo ootab teid kella 18-21ni.  Tuba on avatud igas eas lauluhuviliste sisseastumistele ja spontaansetele lauludele. 

Laulutoas saab koos laulda, eest laulda, järgi laulda ja lauluteemalist juttu ajada. Laulud võivad olla regilaulust ja uuemast rahvalaulust improvisatsioonide ja autorilauludeni välja. Võtke oma lemmiklaulud kaasa ja tulge laulma. Laulda võib nii pilli kui pillita.  

Tegu on lauluklubiga, seega on väga oluline, et saaks lauldud need laulud, mis tahavad laulmist. Me ei piira end ühegi reegliga, laulud võivad olla igast ajastust ja ükskõik mis teemal.

Kaasa võib võtta laululehti, laulikuid ja laule; tulla võib ka niisama kaasa ümisema, kuulama ja uudistama. Võib tulla ka kogu perega. 

Laulmiseni!

Küsimuste korral helistage või kirjutage!

  Kairi


  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  tel: 56 918768

  Laulutubade toimumist toetab Rahvakultuuri sihtkapital.

  Korraldaja jätab endale õiguse teha toimumisaegades muudatusi.