Aeg: 14.-26. juuli 2015

Koht: Kõpu mõis

Eesti ETNO on igasuvine muusikalaager noortele, kus ka sel aastal pea kahe intensiivse suvenädala jooksul saab õppida eesti ja muude maade pärimusmuusikat läbi praktilise pillimängu ja ühistegevuse. Õppetöö toimub kuulmise teel!

Eesti ETNO-s osalevad peale eesti noorte ka noored pärimusmuusikud Rootsist, Belgiast, Saksamaalt ja teistest maadest. Laager leiab aset vahetult enne Viljandi pärimusmuusika festivali ning rohkem kui nädal aega üheskoos pillimängu ja laule harjutanud etnokad astuvad üles festivali suurtel ja väikestel lavadel.

Oled Eesti ETNO 2014 laagrisse oodatud kui oled 16-30 aastane, mängid hästi ükskõik millist pilli* ning soovid arendada oma pillimängu- ja koosmänguoskusi ning leida uusi muusikasõpru!

Oodatud on KÕIK pillid (löökpillid, väikekandled, parmupillid, rohukõrrepillid jne),
AGA et ükski lugu ei jääks mängimata, peaks igaühel olema kaasas ka kromaatiline meloodiainstrument! Kui on küsimusi või te pole kindlad, milline teie pill täpselt on, siis kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

ÕPITOAD

Eesti Etnos toimub iga päev osalejate ja juhendajate enda maade lugude, laulude ja tantsude õpetamine/õppimine. Osalejad jagatakse rühmadesse peatselt enne laagri algust ja sujuvalt ka laagri ajal - kord selleks, et lihtsustada lugude õppimist, kord selleks, et seada lugusid ja kord selleks, et moodustada hästi kõlavaid bände! Lisaks tuleb mitmeid võimalusi mängida suurematel ja väiksematel lavadel nii Eesti Etnos kui ka Viljandi Pärimusmuusika Festivalil, väljasõite ning väikeseid-suuri üllatusi!
Kindel on see, et kõiki osalejaid ootab ees selle suve kõige meeldejäävamad kaks nädalat!

NB! Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi! Kui oled Eesti ETNO laagris käinud juba kolm korda järjest, siis on eelisjärjekord neil, kes on sinust vähem käinud. Aga kindlasti registreeru ja anna endast teada!

REGISTREERIMINE LAAGRISSE ALGAB KEVADEL 2015!

eesti etno 2012

 

Eesti ETNO 2012