Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Tulevad sündmused

Filter

Mulgi koolikontsert

Mulgi laulud ja muud lood

anu taul„Soovin, et imeilus mulgi keel kõlaks lisaks lugudele ka lauludes, et see ärkaks rohkem elule, mitte ei jääks pelgalt sõnaraamatutesse ja aabitsatesse". (Anu Taul)

Koolikontserdil toovad Anu Taul ja Tarmo Noormaa või Triinu Taul kuulajateni nii vanemaid kui uuemaid Mulgimaalt pärit laule. Nad laulavad nii ise kui kutsuvad lapsi kaasa laulma muidu harva kuuldavas mulgi keeles.

tarmo noormaaAnu Taul on tuntud eelkõige kui Mulgi laulik ja laululooja. Enamasti kirjutab ta oma lauludele sõnad ise, kuid on viisistanud ka H. Adamsoni, N. Baturini, M. Osi mulgikeelset luulet. Anu on välja andnud kolm CD-d: "Tähe tüdär", "Engi aig" ja "Päevalodja".

triinu taulTema laulud on sillaks siinpoolsuse ja sealpoolsuse vahel, milles on juttu hingedest ja unenägudest aga ka kodust, armastusest ja hoolimisest. Nendes on nägemused regilauludest, muinaslood lapsepõlvest ja pildid põhjamaise looduse kargest ilust.

Rohkem info Anu Taulist leiad SIIT


Tingimused:
Kontserdi kestus on 45 minutit, koolipäeva mahub kuni kolm kontserti kooli poolt valitud vanuseastmetele. Kontsert toimub ilma helivõimenduseta. Esinejad vajavad kahte käetugedeta tooli.

Hind: Ühe koolikontserdi hind koolile on 125 eurot. Kui kontsert toimub Viljandi Pärimusmuusika Aidas, on hind 96 eurot. Hind sisaldab käibemaksu.

Koolikontsertide korraldamist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Liitu meie uudiskirjaga

Kord nädalas värskeimad uudised ja programm sinu postkastis.