Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Laste ETNO 2023

Tere tulemast VIII Laste ETNO (Kids Ethno Estonia) laagrisse 20.-28. juulil 2023!

Laste ETNO laager on suunatud noortele muusikasõpradele vanusevahemikus 12-16 aastat, kes tunnevad suuremat huvi pärimusmuusika vastu ja mängivad heal tasemel pilli (vähemalt 5 aastat). Ootame laagrisse just neid lapsi ja noori, kel on suur soov mängida pilli ja õppida uusi lugusid!

ETNO on muusikalaager, kus osalejate endi poolt läbi viidud õpitubades õpitakse üksteiselt kuulmise teel kodukandist pärit pillilugusid ja laule. Iga päev omandatakse mitmeid lugusid, mida hiljem juhendajate abiga seatakse ning kontsertidel ette kantakse. Kogu õpitubade süsteemi ja õppeprotsessi aitavad ellu viia laagri noored ja ägedad juhendajad. Laagris tutvume eesti pärimusmuusika mitmekülgse maailmaga, mis on köitev ning inspireeriv nii uutele tulijatele kui ka pärimusmuusikaga juba lähemalt tuttavatele. Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi!

Laagris saad nautida ühiseid õpitubasid, loomingulisi ülesandeid, tantsu- ja lõkkeõhtuid, vaba lava kontserte, väljasõite, erikülalisi jne. Ühiselt antakse tänukontsert Kärstna rahvale ja minnakse külla Eesti ETNOle, kellega koos toimub kontsert Kõpu laululaval. Koos veedetud ajale panevad vägeva punkti meie oma kontserdid Viljandi pärimusmuusika festivalil! Sel aastal saame festivalimelust osa 2 päeva!

Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerumise laagrisse algab veebruaris 2023!

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised