Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Eesti ETNO 2023

Tere tulemast XXVlI Eesti Etno laagrisse 18.07-31.08 2023!

Eesti Etno on üks maailma suurimaid ja vanimaid ETNO-laagreid. Laagris on tavaliselt 4-5 juhendajat ning 60-70 osalejat, kellest pooled on kohalikud. Topeltrõõm garanteeritud!

ETNO on rahvusvaheline muusikalaager noortele vanuses 16-30 eluaastat, kus kuulmise teel õpitakse üksteiselt Eesti ja muude maade pärimusmuusikat. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia suurepärased juhendajad.

Laager toimub kaunis Kõpu mõisahoones. Kokku kestab laager 14 päeva, millest viimased 4 veedame Viljandi pärimusmuusika festivalil, kus anname ise 2-3 kontserti ning saame olla publikuks lugematutele teistele. Laagris saad nautida ühiseid õpitubasid, loomingulisi ülesandeid, tantsu- ja lõkkeõhtuid, vaba lava kontserte, väljasõite, erikülalisi jne. Ükskõik, kas mängid viisi-, harmoonia- või löökpilli, oled laagrisse väga teretulnud!

Üks on kindel - kui tuled, siis tea, et need on Sinu selle suve kaks kõige ägedamat nädalat!

NB! Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi. Kui oled Eesti Etno laagris käinud juba kolm korda järjest, siis on eelisjärjekord neil, kes on sinust vähem käinud. Aga kindlasti registreeru ja anna endast teada!

Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerumise laagrisse algab veebruaris 2023!

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised