Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Eesti ETNO 2022

Tere tulemast XXVl Eesti Etno 2022 laagrisse 19.07-01.08 2022!

Eesti Etno on üks maailma suurimaid ja vanimaid ETNO-laagreid. Laagris on tavaliselt 5-6 juhendajat ning 60-70 osalejat, kellest pooled on kohalikud. Topeltrõõm garanteeritud!

Tänavu on tulemas meie 25. aasta ETNO laager!

ETNO on rahvusvaheline muusikalaager noortele vanuses 16-30 eluaastat, kus kuulmise teel õpitakse üksteiselt Eesti ja muude maade pärimusmuusikat. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia suurepärased juhendajad.

Laager toimub kaunis Kõpu mõisahoones. Kokku kestab laager 14 päeva, millest viimased 4 veedame Viljandi pärimusmuusika festivalil, kus anname ise 2-3 kontserti ning saame olla publikuks lugematutele teistele. Laagris saad nautida ühiseid õpitubasid, loomingulisi ülesandeid, tantsu- ja lõkkeõhtuid, vaba lava kontserte, väljasõite, erikülalisi jne. Ükskõik, kas mängid viisi-, harmoonia- või löökpilli, oled laagrisse väga teretulnud!

Üks on kindel - kui tuled, siis tea, et need on Sinu selle suve kaks kõige ägedamat nädalat! 

NB! Korraldajad valivad laagrisse osalejaid vastavalt pilligruppide mahutavusele ja huviliste pillimängutaseme järgi. Kui oled Eesti Etno laagris käinud juba kolm korda järjest, siis on eelisjärjekord neil, kes on sinust vähem käinud. Aga kindlasti registreeru ja anna endast teada!

Lisainfo ja küsimuste puhul kirjuta eestietno@gmail.com

Kursuse tasu ja registeerumine

Kursuse tasu on 250/270 €. Erihind on eritoidu vajajatele (laktoosivaba, vegan, gluteenivaba)

Hinnas sisaldub:

  • laagri jooksul toimuvad bussisõidud
  • toitlustamine laagri ajal 19.-27.07 (hommiku-, lõuna-, õhtusöök, lõunaoode ja õhtupala) NB! Festivali ajal toitlustust ei toimu!
  • majutus laagri ja Viljandi pärimusmuusika festivali ajal
  • festivali esineja kaelakaart, mis tagab vaba sissepääsu kõikidele kontsertidele (NB! Sisekontsertidele  tuleb lunastada 2 eur pilet) 

Registreerumiseks tuleb täita vastav vorm.

Kinnitus laagrisse saamiseks saadetakse hiljemalt 1. aprilliks. Registreerudes pärast 1. aprilli, saadetakse kinnitus 2 nädala jooksul.

Saades laagrijuhi kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 50 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 200/220 € peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt 1. juuniks 2022. Makse selgituseks tuleks märkida "Eesti ETNO 2022" ja oma nimi.

Registreerumine lõpeb 1. mail, kuid võtame soovijaid vabade kohtade olemasolul vastu ka peale seda.

Eesti Etno Facebookis  https://www.facebook.com/EthnoEstonia/

ELUOLU

19.-28. juulil laagerdame me Kõpu koolimajas. Õpime seal lugusid, teeme proovi, tantsime, jämmime, käime väljasõidul jne. Süüa saame 3 korda päevas ja magamine on oma madratsite ja magamisasjadega klassiruumide põrandal (ühes ruumis 7-15 inimest). Pesemine toimub kooli spordihoones. 

28. juulil kolime aga kogu kambaga Viljandisse, kus algab pärimusmuusika festival. Festivali ajal on meie koduks ja ööbimispaigaks Viljandi Kesklinna Kooli algklasside maja aula (Jakobsoni 42). Seal on võimalik ööbida kuni 1.augusti lõunani (kl 12 peab saal tühi olema). 

Tuletame ka meelde, et festivali ajal tuleb end ise toitlustada!

Laagrit korraldavad:

Margit Kuhi (Eesti Etno pealik ja laagrijuht)
Pärast Viljandi kultuuriakadeemia lõpetamist alustas Margit erinevate kursuste ja muusikalaagrite korraldamist, et levitada võimalikult palju maailma kõige ägedama muusika – pärimusmuusika - pisikut! Tema jaoks on tõeline rõõm kohtuda igal aastal kõigi nende andekate noortega. See, kuidas need inimesed loovad üheskoos erilise Etno-maailma, annab talle inspiratsiooni, et ikka ja jälle aastast aastasse laagrit korraldada ning noortele uusi väljundeid luua.

Merike Paberits (kunstiline juht)
Merike teeb Etno-laagri meeskonnas aastaringset organisatoorset tööd, vastutades laagri sisulise poole eest ehk siis õpitubade, kontsertide, raiderite, tantsimise ja muude  tegevuste sisu ja toimumise eest.

Henrika Trave (parem käsi ja sotsiaalmeedia)
Henrika on naerusuine ja abivalmis neiu Saaremaalt. Ta mängib plokkflööti ja torupilli ning on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemias pärimusmuusika eriala. Tema meelest on Etno laager täiesti maagilised kaks nädalat üliägedate inimestega, uskumatu seiklus ja muusikaline ümbermaailmareis. Lisaks nõule ja jõule kõigis organisatoorsetes asjades on Henrika peamiseks tööülesandeks Eesti Etno sotsiaalmeedia planeerimine ja ellu viimine.

Eesti ETNO 2022 registreerumine / Applying to ETHNO Estonia 2022

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised