Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Laste Sügis ETNO 2020

I Laste Sügis ETNO laager toimub 18. - 23. oktoober Kärstna mõisas Viljandimaal. 

Laste Sügis ETNO laager on noortele muusikasõpradele, kel vanust 10-16 aastat ning olemas huvi pärimusmuusika vastu. Laagris osaleja peaks olema vähemalt 4 aastat pilli mänginud ning varasemalt kuulmise järgi lugusid õppinud.
Laste Sügis ETNO on uus laager lastele ja noortele, et oleks põhjust jälle  kokku tulla ja üheskoos muusikat teha. Laagris ootab meid ees põnev koostöö ansamblimängu juhendajate meistriklassis osalejatega, kes tulevad meile lugusid seadma ja õpetama.

Ees on ootamas laulu ja pillimängu täis ühisõpitoad ja tantsuõhtud. Koos veedetud ajale paneb vägeva punkti meie kontsert 23. oktoobril Pärimusmuusika Aida laval. 

Laagri tasu ja registreerumine. 

Kursuse tasu on 60 €.

Hinnas sisaldub:
- õppetöö ja vaba aja tegevused
- toitlustamine laagri ajal (hommiku-, lõuna-, õhtusöök)
- majutus Pärimusmuusika Aida väikeses saalis oma madratsitel

Registreerumiseks tuleb täita vastav vorm.

Kinnitus laagrisse saamiseks saadetakse osalejale 1 nädala jooksul alates registreerumisavalduse saatmisest. Saades laagrijuhi kinnituse laagris osalemise kohta, palume kanda tagastamatu garantiisumma 15 € selgitusega "Laste Sügis ETNO" ja lapse nimi MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018.

Ettemaks garanteerib koha laagris!

Ülejäänud 45 € peab olema laekunud Eesti Pärimusmuusika Keskuse arvele hiljemalt 10. septembriks 2020. Makse selgituseks tuleks märkida "Laste Sügis ETNO" ja lapse nimi.

Laste I Sügis ETNO 2020

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Lisainfo ja kontakt:
Margit Kuhi
margit.kuhi@folk.ee
+372 556 87474

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised