Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Laste Etno

Laste Etno laager on noortele muusikasõpradele, kes on vanuses 10-16 aastat, tunnevad huvi pärimusmuusika vastu ja oskavad oma pillil hästi mängida erinevaid lugusid!

Laagris saame tuttavaks eesti pärimusmuusika mitmekülgse maailmaga, mis on köitev ning inspireeriv nii uutele tulijatele kui ka pärimusmuusikaga juba lähemalt tuttavamatele. Tegeleme vanade laulude, tantsude ja pillilugudega, mis meile põlvest-põlve on edasi antud. Ees ootavad laulu ja pillimängu täis ühisõpitoad, põnevad üllatuskülalised, tantsutoad, lõkkeõhtud, meisterdamine ning palju muud. Läheme jälle külla suurele Eesti ETNO laagrile, harjutame koos nendega meie ühislugu ning anname ühise kontserti Kõpu laululaval.

Koos veedetud ajale paneb vägeva punkti meie oma kontsert Viljandi pärimusmuusika festivalil!

NB! Laagris toimub õppetöö kuulmise järgi. Kui Sa sellise õppeviisiga pole kokku puutunud, pole hullu - julge pealehakkamine on pool võitu ja hätta kedagi ei jäeta! Samuti on igaühel võimalus panna end ka korraks õpetaja rolli ning jagada teiste laagrilistega mõnda pilli- või laululugu. Õpetust ja lugude seadmist aitavad läbi viia meie suurepärased juhendajad!

 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised