Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Karmoška algkursus Tartus / KOHAD TÄIS

15. september, 2022 -
31. mai, 2023

Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts, Pepleri 27, Tartu

17:30

Hea huviline, antud kursusele ei ole enam vabu kohti. Jäta meile oma andmed registreerudes ootejärjekorda. Juhul, kui vabaneb koht või avame uue grupi, siis võtame ühendust.
Koolitusi on võimalik tellida oma kogukonda. Valik meie kursusi on leitavad siin. Küsimuste ja lisainfo jaoks tasub kirjutada See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Ainult julgetele! Viimastel aastatel karmoškamängijate hulk Eestis tähelepanuväärselt suurenenud. Nähtuse kirjeldamisel kasutatakse termineid nagu “viirus” ja “hullus”. Parim viis nakatumiseks on kursuse läbimine - selle käigus omandatakse põhilised mänguvõtted ja õpitakse selgeks esimesed lihtsamad lood. Seejärel saab leevendust ainult pillimängust.

Kursusel osalemiseks on vajalik isiklik G-duuri karmoška. Kui oma pilli veel ei ole, konsulteeri pilli laenutamise võimaluste osas kursuse juhendajaga või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Juhendaja Rasmus Kadaja on muusik ja pilliõpetaja. Karmoškat on ta mänginud kümmekond aastat ja eesti lõõtspilli mõned aastad vähem. Ansambliga Lõõtsavägilased on Rasmus välja andnud viis plaati. 2018. aastal ilmus tema sooloplaat “Kadajane”. Karmoškat ja eesti lõõtspilli on Rasmus õpetanud mitmetes erinevates laagrites ning tema õpilasteks on olnud nii algajad kui ka edasijõudnud. 2022. aasta suvel pärjati Rasmus lõõtsakuningaks.

Ajakava:
Kursus toimub neljapäeviti kell 17.30-19.00 Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsi ruumides, Pepleri 27, Tartu. 

2022
15. september
29. september
13. oktoober
27. oktoober
10. november
24. november
8. detsember

2023
16. veebruar
2. märts
16. märts
30. märts
13. aprill

ÕPPEKAVA 

 

REGISTREERU 

 

Kursus toimub Eesti Pärimusmuusika Keskuse ja Tartumaa Rahvakultuuri Keskseltsi koostöös.

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised