Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Koolitus
Väikekandle edasijõudnute jätkukursus Tallinnas/ VÕIMALUS LIITUDA

29. september, 2022 -
24. november, 2023

Tallinn

16:30

Soovijatel on võimalik kursusega liituda, oma huvist anda teada aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Tule edasijõudnute jätkukursusele, kui tunned üksjagu väikekandle repertuaari, oskad ise edasi anda esmaseid mänguvõtteid ning soovid arendada oma mängutehnikat keerukamate lugude mängimise kaudu. Repertuaaris on eesti ja teiste rahvaste pilli-, tantsu- ja laululugusid. Keskendume erinevates stiilides lugude õppimisele. Saame teada, mis on erinevus polka, valsi ja reinlendri mängimisel. Labajalavalss kui kõige vanem ja arhailisem tants – kuidas mängida seda eesti kõige vanema rahvapilli, väikekandlega? Kiikame sisse ka laulude saatepartiide loomise huvitavasse maailma. Improviseerime ja õpime improviseerima.

Kursus toimub Eesti Pärimusmuusika Keskuse ja Eesti Rahvakultuuri Keskuse koostöös.

Juhendaja on Helle Suurlaht, kes on tõeline väikekandle-entusiast. Ta ütleb: “Kuigi Eestis on kandleid mitut liiki, kuulub mu süda väikekandlele - mis on mu hingepill.” Hellel on pikaaegne pilliõpetamise kogemus ning ta on ise pille meisterdanud.

Kui plaanid pilli osta, siis soovitame eelnevalt kindlasti konsulteerida juhendajaga või küsida nõu See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Ajakava:
Kursus toimub neljapäeviti kell 16:30-19:00 Eesti Rahvakultuuri Keskuse ruumides Tallinnas (J. Vilmsi 55).

2022
29. september
6. oktoober
3. november
10. november
24. november

2023
12. jaanuar
23. veebruar - NB! Erandkorras kell 13.00-15.30
9. märts
23. märts
6. aprill
13. aprill
4. mai

 

ÕPPEKAVA

 

 

REGISTREERU 

Parima veebikogemuse saavutamiseks kasutab see veebileht küpsiseid.

Loe rohkem meie privaatsuspoliitika kohta siit.

Luba küpsised