Text size

Contrast

×

Menu

Ilkka Heinonen: jouhikko muusika õpituba. Jääb ära!

2. April, 2023 -
2. april, 2023

11:00

Osalustasu 95 € kuni 28.veebruar (k.a.), hiljem 110 €, hinnad sisaldavad käibemaksu.

REGISTREERU

Õpituba jääb ära! Vabandame ebamugavuste pärast!

Soome omanäoline muusik ja helilooja Ilkka Heinonen annab 1. aprillil Viljandi Pärimusmuusika Aidas kontserdi ja 2. aprillil viib läbi õpitoa Hiiu kandle sugulaspilli jouhikko muusikast. Koolituse eesmärgiks on Hiiu kandle ja selle sugulaspilli jouhikko kui soolopilli, tantsumuusikapilli ja saateinstrumendi avastamine ja mänguoskuste arendamine. Osalema on oodatud Hiiu kandle mängijad, kes huvituvad mängutehnika arendamisest, valdavad pilli vähemalt keskpärasel tasemel ja suudavad õppida meloodiaid kuulmise järgi.

Ilkka Heinonen on Soome muusik ja helilooja, kes mängib traditsioonilist rahvapilli jouhikkot, kontrabassi ja viiulit. Ta on julgelt ühendanud oma muusikas erinevate kultuuride traditsioonilisi meloodiaid ning stiili: tema ainulaadne looming liidab Karjala arhailise jouhikkomängu keskaegse kirikumuusika, vene vanausuliste laulude ja Euroopa renessansiajastu ilmalike tantsudega. Heinonen on spetsialiseerunud Põhja-Euroopa pärimusmuusikale, kuid on aktiivselt tegutsenud ka vanamuusika ja nüüdismuusika vallas.

Ilkka Heinoneni koduleht.

 

Osalustasu 95 € kuni 28.veebruar (k.a.), hiljem 110 €.

Õpitoas osalejatel on võimalik ööbida Viljandi Pärimusmuusika Aidas - 15 €/öö. Koht on võimalik broneerida registreerumisel.

NB! Õpitoa eest on võimalik tasuda kolmes osas valides registreerudas makseviisiks Indivy3 (maksa 3 osas). Makseviisi saab valida pärast andmete sisestamist,Indivy3 valik on pangalinkide loetelus. 

 

REGISTREERU

For a better web experience, cookies are used on this website.

Read more about our privacy policy here

LUBA