Text size

Contrast

×

Menu

Tantsumaja: Lekarerätten (Rootsi) kontsert + Tantsumaja

13. april, 2019 -
30. november, -0001

Pärimusmuusika Ait

19:00

LEKAERERATTEN
Piletid:
4 € / 6 €

Osta siit!

Möödunud suvel Viljandi pärimusmuusika festivalil üles astunud noor ja tuline Rootsi ansambel on tagasi Eestis ning annab sedapuhku erilise kontserdi, millele lisandub Tantsumaja. Lisaks heale muusikale on võimalik ka noorte meeste pilli järgi tantsu lüüa.

Tantsumaja on Eesti Pärimusmuusika Keskuse loodud pidude sari, mis meenutab vanu häid külapidusid. Kord kuus saab ehedalt tantsu lüüa, nautida külapeo kaasakiskuvat meeleolu, kuulata elavat pärimusmuusikat koos ärksate pillimeeste ja mõnusa seltskonnaga. Iga tantsumaja algab tantsuõpitoaga, mis annab võimaluse teadjate õpetusel tantsusammegi õppida!

Aprillkuu tantsuõpitoa läbiviijaks on Rootsi poisid ansamblist Lekarerätten. Lisaks neile seekord mängivad tantsuks Maarja Soomre (hääl) ja Hans Mihkel Vares (mandoliin). Lekarerättenis saavad kokku neli tugevat muusikut, kelle käes kohtuvad mänguliselt Skandinaavia pärimusmuusika ning kaasaegsed helid popmuusikast, jazzist ja maailmamuusikast. Koos bändi enda noorusliku energiaga on tulemuseks muusika, mis puudutab nii kuulaja tantsujalgu kui ka hinge.

Olof Kennemark - viiul
Albin Broberg - tsitter
Oskar Lindström - klaver
Anton Johansson - perkussioon

Facebook

Oluline teada:
* Kontserdile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Vältimaks lapse vanuse määramisega tekkida võivaid komplikatsioone, palume kaasa võtta vanust tõendav dokument.
* Raske puudega isiku saatja pääseb meie kontsertidele tasuta.
* Meie kontsertidele ei pääse ühegi loomaga sh kotis ja/või puuris olevate loomadega. Juht-, hüpo- ja abikoerad on teretulnud.

COOKIES_MAIN_TEXT

COOKIES_SECONDARY_TEXT SIIT

LUBA