Text size

Contrast

×

Menu

Upcoming events

Tule, võida noorte pärimusbändide konkurss!

Noorte pärimusbändide konkurss on nüüd avatud: kandideerida saab 9. jaanuarist 31. märtsini. Osalema ootame kõiki kuni 26-aastastest muusikutest koosnevaid pärimusmuusikat viljelevaid ansambleid. Peaauhinnaks on 500 € stipendium ja võimalus anda täispikk kontsert Viljandi pärimusmuusika festivali põhiprogrammis!

Noorte pärimusbändide konkurss toimub juba teist korda ning eelmise aasta põhjal ootab korraldusmeeskond tihedat konkurentsi. Auhinnaks on ahvatlev võimalus esineda 26. korda toimuval Viljandi pärimusmuusika festivalil, mille teemaks sel aastal "Sajaga!" Lisaks saab võitja ka rahalise stipendiumi, et noortele tuult tiibadesse puhuda. Grandioosne finaalkontsert toimub 19. aprillil Viljandis, Pärimusmuusika Aidas, kus noored pärimusmuusikud saavad suurel laval rahvale oma muusikat tutvustada ning võistelda konkurentidega au, kuulsuse ning suurepäraste auhindade nimel. Ka üksikud muusikud saavad spetsiaalse registreerumisvormi abil endale ansambli, seega saavad kõik huvilised kindlasti proovimiseks võimaluse! See vorm leitav SIIN

“Eelmise aasta põhjal võin öelda, et pärimusmuusika tulevik on väga põnevas arengufaasis. Ootan juba huviga finaalkontserti, et näha, millised koosseisud on viimase aastaga muusikamaastikule juurde tekkinud,” sõnas Viljandi pärimusmuusika festivali programmijuht Tarmo Noormaa.

"Noortele on kindlasti suureks motivatsiooniks võimalus esineda Viljandi pärimusmuusika festivali põhiprogrammis, aga vahest magusamgi on ühiselt musitseerida ja nii uusi muusikalisi maailmu avastada,” lisas pärimusbändide konkursi korraldaja Merike Paberits.

Registreerumisvorm on avatud 9.01-31.03, sinna oodatakse nii üksikuid noori, kellest panna kokku uus pärimusbänd spetsiaalselt pärimusbändide konkursi jaoks, aga ka kõik juba olemasolevad ansamblid andku end üles, et konkursil osaleda. Täpsem info ja oma pärimusbändi registreerimine SIIN

parimusband2017 andreas reili 72

COOKIES_MAIN_TEXT

COOKIES_SECONDARY_TEXT SIIT

LUBA