Text size

Contrast

×

Menu

Upcoming events

Filter

Pere pisimad on uuel aastal oodatud titelaulu- ja mängutuppa

Uuel aastal, igal kolmapäeval kell 11 on Pärimusmuusika Aida väikene saal kõige-kõige pisemate päralt. Ringi oodatakse kuni kolmeaastaseid lapsi koos vanematega.

Titelaulu- ja mänguring annab võimaluse koos beebide ja väikelastega teha tutvust lastelaulude- ja mängudega. See on koht, kus õpitakse vana-vanaemade kombel sõrmi ja varbaid lugema ning tehakse tutvust rahvapillidega.  Hüpitus- ja näpumängud on lihtsad ja lapsi arendavad ning pakuvad koosolemise rõõmu kogu perele.

Kairi Leivo, kes on aastaid vedanud Aidas laulu- ja mänguringi veidi suurematele lastele, rõõmustab, et nüüd saavad isad-emad ka beebidega koos käima hakata:  “Meie pärimuses on rikkalikult imetoredaid lastelaule, mänge ja mängitusi, mis sobivad just sellele vanusele. Ringi juhendaja Kreete Viira on lapsest saati nende sees üles kasvanud ja ka oma lapsed nendega üles kasvatanud. Kreete on aastaid vedanud beebifolgi ringe Tallinnas ja Tartus ning titelaulutubasid Viljandi pärimusmuusika festivalil. Meil on vedanud, et ta on nüüd valmis ka Viljandi peredele laule ja mänge õpetama.” 

Esimene tund toimub 17. jaanuaril kell 11. Juhendajaks on Kreete Viira. Täpsem info: www.folk.ee

NT 2507 lastelaulud 03

COOKIES_MAIN_TEXT

COOKIES_SECONDARY_TEXT SIIT

LUBA