Text size

Contrast

×

Menu

Upcoming events

Filter

XXVI Viljandi pärimusmuusika festival kuulutab välja tunnuskujunduskonkurssi

XXVI Viljandi pärimusmuusika festival ootab ka sel aastal omale tunnusnäo loojat. Kõiki andekaid kujundajaid, kunstnikke ja disainereid kutsutakse osalema XXVI Viljandi pärimusmuusika festivali tunnuskujunduse konkursile. Võistlusele on teretulnud tööd, mis kajastaksid tänavuse peo teemat „Sajaga!“.

Võistluse viimane päev on 14. jaanuar 2018. Võidufondiks on 1000 eurot. Konkursi võitjale jääb soovi korral õigus olla Viljandi pärimusmuusika festivali ametlik disainer. Üks Balti- ja Põhjamaade suuremaid pärimusmuusika festivale pakub talendikale kujundajale võimalust luua hulga erinevaid reklaamikandjaid, alates koduleheküljest lõpetades Folgilehega.

Konkursil osalejatel tuleb kujundada A2 plakat, millel on kirjas festivali nimi, toimumise aeg, ametlik sümboolika ja veebiaadress. Plakati saab esitada digitaalselt meiliaadressile This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., saata posti teel või tuua Viljandi Pärimusmuusika Aida infoletti. Tähtaeg on 14. jaanuar 2018. Žüriini jõuavad teosed anonüümselt. Parima kujunduse valib välja festivali korraldusmeeskond. Täpsem info: www.folk.ee/festival2018/kujunduskonkurss-18.

XXVI Viljandi pärimusmuusika festival toimub 26.-29. juulini 2018. Tänavuse festivali teema „Sajaga!“ on inspireeritud Eesti Vabariigi sajandast sünnipäevast. „Sajaga!“ peegeldab kõige paremini noort ja pulbitsevat energiat. Eesti on oma ja elus, sajaga! Kokku tuuakse noorema põlvkonna pärimusmuusika professionaalid ning tulevikutalendid kodu- ja välismaalt.

Viljandi pärimusmuusika festivali pika ajaloo jooksul on inimeste muusikamaitset avardanud üle tuhande esineja kodumaalt, lähinaabrite juurest Soomest, Lätist ja Venemaalt ning ka sellistest eksootilistest paikadest nagu Alaska, Niger ja Mauritaania. Väikesest rahvamuusikapeost on kasvanud kohtumispaik ligi 25 000 muusika austajale. www.folk.ee

COOKIES_MAIN_TEXT

COOKIES_SECONDARY_TEXT SIIT

LUBA