Text size

Contrast

×

Menu

Upcoming events

Septembris jätkuvad armastatud üritustesarjad üle Eesti

Hoogsasti on uuel hooajal alustanud Eesti Pärimusmuusika Keskuse Pesade programm üle Eesti. Esimene Pesades tuuritaja on Estbel (Eesti-Belgia), kes esitleb oma uut plaati „Saar“.

Saaremaa rahvas sai Estbeliga kohtuda Kuressaare Linnateatris ning maja täis rahvas võttis meie programmi sooja südamega vastu. Hea pärimusmuusika jõuab Estbeli esituses sel nädalal edasi Nõuni ja Iisaku Rahvamajja ning Mooste Folgikotta. Igas pesas hakkab kord kuus nägema-kuulma suurepäraseid esinejaid nii kodust kui välismaalt. Oktoobrikuus kohtub Pesas rahvaga Eesti Etno Ringreis 2017.

30. septembril saab Pärimusmuusika Aidas uneleda või kogu maailmaga aru pidada Lamamiskontserdil. Septembris kulgevad rahvaga koos Mirjam Tally ja Meelika Hainsoo. Nende erirojekt “Unejõgi” võtab publiku kaasa veidi kummalisse regilaulu muinasjuttu, kus peategelasteks on kalast sündinud neitsi, metsast leitud sarvepill, hanekarjas kaduma läinud linnud ja mõned teisedki mõistatuslikud lood. Unejõe meeleolude sängi saab viia end, kui avada Unejõgi FB leht või Soundcloud.

Ka August Pulsti õpistu on taas pannud kokku kopsaka ja värvika kursuste- ja ringideprogrammi. Samuti jätkab esmaspäeviti kell 18 peredele mõeldud Laulu- ja mänguringiga, mis on mõeldud kõikidele perekondadele, kel huvi koos õhtut pärimusmuusika ja laulu seltsis veeta. Ei muud, kui vali August Pulsti õpistu kodulehelt endale meeldivaim tegevus ning kohtumiseni heas seltskonnas nii Pärimusmuusika Aidas Viljandis kui üle Eesti.

Aegsasti tuleb soetada pääse alati saale täis toovale üritustesarjale Päevane kontsertkohtumine. Oktoobrikuus vestab publikule isiklikke ja huvitavaid lugusid Eesti kitarrivirtuoos ja helilooja Ain Agan. Piletid vestluskohtumisele leiab Piletilevist.

COOKIES_MAIN_TEXT

COOKIES_SECONDARY_TEXT SIIT

LUBA