MandoTrio

MandoTrio on kolmest energiat täis noorest mandoliinimängijast koosnev pärimusklassikat ning omaloomingut viljelev koosseis, mis sai alguse 2016. aasta oktoobris. Lisaks topeltkeelte tärinale kasutab MandoTrio stomp-boxi ja octaverit, et lisada trummi ja bassi, olles seega kaasaegset tehnikat kasutavad pärimusmuusikud! MandoTrio missiooniks on nakatada inimesi mandoliinihullusesse: "Me räägime, kust mandoliin on tulnud, kuidas olnud ja jäänud siia Eestimaale, ning sellest, kus seda pilli tänapäeval kasutatakse. Lisaks tutvustame pärimuslaulu ja lihtsamaid tantse ning näitame, kuidas saab traditsiooniliste lugude mängimise kõrval tegeleda samaaegselt ka omaloominguga.»

Video

Mängivad:
Hans Mihkel Vares - mandoliin, vokaal
Tanel Sakrits - mandoliin, vokaal
Kristjan Kuusmik - oktavmandoliin, vokaal

Grupi suurus: kuni 100 inimest ilma võimenduseta (võimendusega arv suurem)
Kestus: 45 minutit
Hind: 200 €

Koolikontsertide toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

rsz 1noortelt noortele mandotrio silver tõnisson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paberits & Tirmaste


Paberits & Tirmaste on eesti pärimusmuusikat mängiv flöödiduo, kes on võtnud enda südameasjaks pärimusmuusika maailmas flöödimängu ja flöödimaailmas pärimusmuusika edendamise. Nende repertuaar koosneb peamiselt vanadest viiulilugudest, mis on muusikute esituses säilitanud oma tantsulise iseloomu. Asetades vana uude konteksti, on duo leidnud endale sobiva hingamise.
Kahe flöödi koosmäng loob omapärase elava kõlapildi, kus iga joon annab tõuke tantsuks ning iga värvivarjund hoiab põnevusega kuulamas.

Video

Mängivad:
Merike Paberits - flööt, altflööt, laul
Katariina Tirmaste - flööt, laul

Grupi suurus: kuni 100 inimest ilma helivõimenduseta (võimendusega arv suurem)
Kestus: 45 minutit
Hind: 200 €

Koolikontsertide toimumist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Lisainfo:
Margit Kuhi
laste- ja noortevaldkonna spetsialist
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5568 7474

Paberits ja Tirmaste pilt