Aeg: Neljapäeviti 24., 31. okt; 7., 21., 28. nov.; 5. dets kell 17:00-18:30
Koht: Viljandi pärimusmuusika ait, Tasuja pst. 6, Viljandi 71011
Koolitaja: Aime Reier
Grupi suurus: kuni 10 inimest
Kursuse tasu: 60 eur

Kursusel osalemiseks on vajalik oma ukulele

REGISTREERU

Saades koolitusjuhi kinnituse kursusel osalemise kohta, palume kanda koolitussumma 60 € MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse arveldusarvele SEB pangas EE691010220008039018. Makse selgituseks tuleb märkida UKULELE ALGAJALE VILJANDIS ja oma nimi. Makse garanteerib koha kursusel! Makse garanteerib koha kursusel! Teie poolt tasutud summa esitame Maksu- ja Tolliametile, mis kantakse Teie tuludeklaratsiooni koolituskuluna.

Kursusele ootame kõiki ukulele huvilisi, kes soovivad ise õppida ukulelet ja ka need, kes soovivad kasutada muusika ilmestamiseks ukulelet oma töös lastega või õppetegevuses. Eelnev kogemus ukulele mängus ei ole oluline. Alustame päris algusest.

Kursuse sisu:
-õpime lihtsamate akordide kasutamist ja meloodia mängimist
-praktiseerime koosmängu
-jagame praktiliseid näpunäiteid laste kaasamiseks ukulele mängu

rsz 1rsz 2rsz aime reier ukulele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aime Reier: “Aastaid tagasi olin ühes pillilaagris kannelt õpetamas ja seal oli ühel õpetajal kaasas ukulele. See pill oli nii vahva kõlaga, et hakkas mind koheselt huvitama. Lähemalt õnnestus mul tutvuda ukulelega 5 aastat tagasi. Pill on väike, pehmete keeltega, lihtsate akordivõtetega ja mul tekkis kiiresti mõte hakata kasutama ukulelet oma muusikaõpetaja töös lugude saatmisel ja lastele õpetamisel muusikategevuses.”

Kontakt:
Mare Lilienthal
August Pulsti õpistu õppejuht
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
434 2061, 52 80 739
www.folk.ee/opistu