Teksti suurus

Kontrastsus

×

Menüü

Tulevad sündmused

Filter

Väikelaste laulu- ja mängutuba

Aeg: igal teisipäeval kell 16.30, tunni kestus 35-45 minutit
Koht: Pärimusmuusika ait, Viljandi
Juhendaja: Kreete Viira
Tasu: 5 € kord, üks laps koos lapsevanema(te)ga

Väikelaste laulu- ja mängutuba on juba omal jalal liikuvatele kuni 3-aastastele mudilastele. Laste ja vanema(te)ga koos laulame vanu laule, loeme liisusalme, mängime lihtsamaid laulumänge, püüame esimesi tantsusamme seada, tutvume rahvakalendri tähtpäevadga ning kuulame ja katsume pille. Nii laps kui saatja on mõlemad tegevustesse kaasatud, et hiljem oleks kodus lihtsam salme-laule-mänge meelde tuletada.

Eestvedaja Kreete Viira on tegelenud Eesti pärimuskultuuriga teisest eluaastast peale Pelgulinna folklooriklubi juures; aastast 2002 selle juhendajana. Beebifolk sündis aastal 2008 koos Kreete esimese lapsega, tänaseks on Tallinnas tegutsemas 2 beebifolgi ja 2 lastefolgi rühma ja Tartus 3 folgiringi. Igal aastal juulikuu viimasel nädalal võib Kreete leida Viljandi Pärimusmuusika Festivalil läbi viimas titelaulu- ja mängutuba ning laste laulu- ja mängutuba.
Kreete on lõpetanud Tartu Ülikooli Eesti ja võrdleva rahvaluule eriala (MA), kultuurikorralduse eriala (MA) ning koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala (BA).

Laste laulu ja mangutuba Madli Viigimaa 20

Liitu meie uudiskirjaga

Kord nädalas värskeimad uudised ja programm sinu postkastis.