kaerajaanKoostanud ja toimetanud: Eesti Rahvatantsu ja Rahvamuusika Selts / Estonian Folk Dance and Folk Music Association

Koostaja: Astrid Väizene
Tekstide autor: Contra (Margus Konnula)
Raamat + CD

Et on olemas tants nimega kaerajaan, seda teab vist iga eestlane. Ja oskab tantsida. See tarkus tuleb juba emapiimaga kaasa, sest iga õige eesti naine kukub kohe kaerajaani vihtuma, kui saab teada, et kõhus uus ilmakodanik sirgumas. Aga hoopis vähem teatakse tantsu tekkelugu. See lugu hakkab nüüd vanaema lõngakerana selle raamatu lehekülgedel veerema. Kui keegi arvab, et käis teistmoodi, võtku pliiats ja pangu kirja.
That there is a dance Kalled Kaerajaan, every Estonian probably knows, and every Estonian knows how to dance it. This wisdom is acquired in the mother's womb, because there has never been a woman yet who would not celebrate the new life in her body by doping some kaerajaan steps. The story of the dance itself is less well known and this story is going to unfold on the pages of this book. If you know a different versioon of this story, grab a pen and write it down!

HIND: 14 EUR

Telli SIIT