EESTI PÄRIMUSMUUSIKA KESKUSE STIPENDIUMI STATUUT

Käesolev statuut sätestab MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskuse (edaspidi: EPMK) stipendiumi (edaspidi: stipendium) väljakuulutamise ja määramise põhimõtted ning korralduslikud alused.

Pärimusmuusikat propageerides ja õpetades on Eesti Pärimusmuusika Keskuse eesmärgiks lõimida ning vastutustundeliselt sulandada põlvkondadeülest muusikalist pärimust igapäevaellu, et pärimusmuusikast saaks kaasaja kultuuriruumi loomulik osa.

Eesmärgi saavutamiseks annab EPMK välja stipendiume andekate ja arenguvõimeliste isikute loomingulise tegevuse toetamiseks, erialasele tegevusele pühendumiseks ning enesetäiendamise võimaldamiseks. Stipendiume antakse välja ainult füüsilistele isikutele, vastavalt esitatud avaldustele.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada EPMK-le stipendiumitaotlus, vastava vormi saab alla laadida EPMK kodulehelt. Taotlusi võetakse vastu ja vaadatakse läbi aastaringselt. Stipendiumi eraldamise otsustab laekunud avalduste põhjal konkursikomisjon, mis koosneb EPMK programminõukogu liikmetest. Stipendiumi määramise otsustab konkursikomisjon lihthäälteenamusega.

Stipendiumi saamisest või mittesaamisest teavitatakse kõiki taotlejaid hiljemalt ühe kuu jooksul peale taotluse saatmist. Otsus ei kuulu edasikaebamisele.

Stipendiaatidega sõlmitakse stipendiumi kasutamise leping. Stipendium kantakse stipendiaadi poolt edastatud arveldusarvele.

Lae vorm alla siit!

Taotlused tuleb esitada e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või paberkandjal aadressile:

MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus
Tasuja pst. 6
71011 Viljandi
Statuut on kinnitatud 04. jaanuaril 2016. aastal