Eesti Pärimusmuusika Keskus kutsub kõiki disainereid osalema XXVI Viljandi pärimusmuusika festivali tunnuskujunduse konkursile.

Võistlusele oodatakse töid, mis kajastavad tänavuse festivali teemat „Sajaga!“ (vaata siit lähemalt teema kohta). Võistluse viimane päev on 14. jaanuar 2018. Võidufondiks on 1000 eurot. Konkursi võitjale jääb soovi korral õigus kujundada kõik festivali reklaamikandjad ja olla XXVI Viljandi pärimusmuusika festivali ametlik disainer (kooskõlastatud tingimustel).

Tunnuskujundust kasutatakse festivali plakatil ja paljudel teistel reklaamväljunditel (koduleheküljel, teatmikus, kavalehtedel, käepaeltel, kaelakaartidel, T-särkidel, Folgilehes, samuti ajalehe-, interneti- ja telereklaamides ning mitmel teisel moel).

Konkursil osalemiseks palume esitada festivaliplakati kujundus A2 formaadis, kus oleks ära toodud:

· festivali toimumise aeg: 26.-29. juuli 2018

· festivali nimi: XXVI Viljandi pärimusmuusika festival

· festivali teema: Sajaga!

· Viljandi pärimusmuusika festivali ja Eesti Pärimusmuusika Keskuse logod (lae logod alla siit)

· Veebiaadress: www.folk.ee 

Võistlustöö palume esitada: digitaalselt e-maili aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või saata väljatrükina Eesti Pärimusmuusika Keskuse aadressile Tasuja pst 6, 71011 Viljandi. Või tuua samal aadressil asuva Pärimusmuusika Aida infoletti. Tööga palume kaasa panna autori andmed ja võimalusel portfoolio. Tööd tuleb kohale toimetada hiljemalt 14. jaanuaril 2018 (kaasa arvatud).

Otsuse sobivaima kujunduse osas langetab festivali korraldusmeeskond. Võidufondi suurus on 1000 eurot. Kõiki osalejaid teavitatakse tulemustest e-maili teel hiljemalt 22. jaanuaril 2018. Korraldajal on õigus jätta võitja välja kuulutamata ja auhinnad välja andmata, kui ei laeku sobival tasemel kavandeid. Korraldajal on luba eksponeerida konkursil osalenud töid erinevatel näitustel ja kodulehel www.folk.ee.

Lisainfo ja küsimused: Heldi Ruiso, kommunikatsiooni- ja turundusjuht, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon 5198 4096.