Elu-olu

VABA SISSEPÄÄS PÄRIMEETRISSE: N-L 8.00-14.00 ja PÜHAPÄEV

PÄRIMEETER AVATUD FESTIVALI KÜLASTAJATELE: 14.00-04.30

PÄRIMEETER SULETUD: 4.30-8.00

Pileti- ja passikeskuste lahtiolekuajad:

VABADUSE PÄÄSLA PILETI- JA PASSIKESKUS:
N-L 11.00-02.00
P 12.00-22.00

LOSSI PÄÄSLA PILETIMÜÜK:
N-L 11.00-01.00

KIRSIMÄE PILETIMÜÜK:
N-L 12.00-00.00
P 12.00-21.00

FESTIVALILE PÄÄSEB:

 • FESTIVALI PASSIGA
 • FESTIVALI PÄEVAPASSIGA
 • KONTSERDIPILETIGA, mis tagab korduva sissepääsu pärimeetrisse
 • ALA PÄÄSMEGA

Festivali pääsmeid müüakse Vabaduse ja Lossi pääslas, Kirsimäe piletimüügikassas ning tund enne kontserdi algust Tuletõrjehoovis, Kultrahoovis ja Ugala teatris ning 30 min enne kontserdi algust Pauluse kirikus. Erinevalt varasematest aastatest ei müüda kontsertide üksikpileteid kõikide kontserdipaikade väravates, mistõttu soovitavad festivali korraldajad võimalikult aegsasti pääsmed osta pääslatest, piletimüügikassadest, Piletilevi müügikohtadest või internetist.

Oluline teada:

 • Festivali pass ja päevapass tagavad festivali ajal sissepääsu kõigile välikontsertidele ning vabade kohtade olemasolul Jaani kirikus, Pärimusmuusika Aidas ja Ugala teatris toimuvatele kontsertidele. Passi ja päevapassi omanikud peavad pärimusmuusika aida sisekontsertidele sissepääsuks lunastama 2€ pileti. Pileti saab lunastada festivali ajal kõikidest passi- ja piletimüügipunktidest.
 • Juhime tähelepanu, et sisekontsertidel on kohtade arv piiratud, kindla sissepääsu tagab kontserdipilet.
 • Nii festivali pass, noorte pass kui päevapass vahetatakse käepaela vastu pileti- ja Vabaduse platsi pileti- ja passikeskuses, Lossi pääsla ja Kirsimäe piletimüügipunktides.
 • Festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Et vältida lapse vanuse määramisega tekkida võivaid probleeme, palume festivali alale jõudes pöörduda piletimüüjate poole, kes panevad dokumendi ettenäitamisel lapsele käepaela. Sisekontsertidel palume arvestada võimalusega, et laps tuleb võtta sülle.
 • Alates kella 20.00 on alla 12 aastastel lastel pärimeetrisse sisse saamiseks vajalik täiskasvanud saatja seltskond.
 • Noorte pass ja noorte päevapass on mõeldud õppivale noorele vanuses 13.-26. (k.a) eluaastat. Noorte pass vahetatakse käepaela vastu isikut- ja õppimist tõendava dokumendi alusel.
 • Pensionäride päevapass vahetatakse käepaela vastu pensionitunnistuse alusel.
 • Tasuta sissepääs on tagatud festivalile saabunud pimeda või ratastooli nõudva raske puudega külalise saatjale.
 • Festivali passe, päevapasse ja noorte passe müüakse piiratud kogustes.

Päevapasside hinnad festivali ajal:

N – 28 €/21 €*
R – 38 €/28 €*
L – 44 €/33 €*
P – 24 €/18 €*
*Hind Telia kliendile

KONTSERDI ÜKSIKPILET annab õiguse siseneda piletil märgitud kontserdile ühe korra ehk pilet kaotab kontserdipaigast väljumisel kehtivuse. Samas tagab pilet korduva sissepääsu festivali alale kontserdi toimumise päeval. Pärimeetrist lahkudes registreeri pilet väravas.

ALA PÄÄSE (2 €) kehtib ühekordsel sisenemisel pärimeetrisse, uuesti sisenemiseks tuleb osta uus ala pääse. Alla 12-aastastelt (kaasa arvatud) ja pensionäridelt vastava tunnistuse olemasolul alale sissesaamise eest raha ei küsita. Alapääsme müük lõppeb kell 01.00. Korraldaja jätab endale õiguse teha muudatusi vastavalt olukorrale.