News

Keskuse poes on nüüd saadaval ka jõulupakid

Eesti Pärimusmuusika Keskuse rahvas on välja võtnud krabiseva kinkepaberi ja otsinud välja kõige paremad palad oma meeneteletist. Oleme kokku sättinud 7 erinevat kinkekomplekti, kus on nii raamatuid, muusikaplaate, meeneid, festivalisärke kui palju muud, mis pakuvad põnevaid ja ilusaid hetki pärimusmuusika maailmast. Kingituste tegemine muutub eriti magusaks, sest kuni novembri lõpuni saate oma üllatuse kõikidesse pakiautomaatidesse tasuta saata.

Read more...

Kulno Malva kutsub Lamamiskontserdil otsima oma kõla

Juba mõnda aega võib Viljandi Pärimusmuusika Aida külalistele avaneda kord kuus üllatav vaatepilt. Aida suur saal on kaetud patjadega ja ruum on täis lamavaid inimesi. Tegu on Lamamiskontsertide üritustesarjaga, kus pole ebaviisakas pikutada. Lausa soovitatav on ainult lamada ja end igati mugavalt tunda. Hingedekuu hämaral ajal saab konte sirutada 25. novembril kell 19, kui Lamamiskontserdil annab mõtetele intiimsust ja valgust Kulno Malva ja tema akordion.

Read more...

Tantsumajas tähistatakse naistepüha kadripäeva

24. novembril on kadrilaupäev ja kõiki oodatakse kell 19 Tantsumajja naistepüha tähistama. Viljandi Pärimusmuusika Aidas annavad sel puhul tooni just naised ja neiud. Kadripäevale kohaselt lüüakse ka tantsu. Sel korral saavad selgeks Wales`i rahvatantsud mis koosnevad sammudest ja liikumistest, mis ühendavad sõprus- ja seltskondi.

Read more...

All news

Events

Kadripäeva Tantsumaja

R 24. november 2017 kell 19:00
Pärimusmuusika aida väike saal

Read more...

Lamamiskontsert: Kulno Malva

L 25. november 2017 kell 19:00
Pärimusmuusika ait

Read more...

Laulu- ja mänguring kogu perele

E 27. november 2017 kell 18:00
Pärimusmuusika ait

Read more...

Kolme kooli playback

T 28. november 2017 kell 18:00
Pärimusmuusika ait

Read more...

Mari Kalkun “Ilmamõtsan”

N 30. november 2017 kell 19:00
Pärimusmuusika Ait

Read more...

All events