Uudised

Viljandi pärimusmuusika juubelifestivali tegi UUT JA VANA juba esimesel päeval

25. Viljandi pärimusmuusika fesitval tõi uut ja vana täissaalidele juba esimesel päeval! Suurejoonelise rongkäigu ja kontsertetendusega avatud juubelifestival lauldi ja tantsiti heatujuliseks ja soojaks hoolimata vanast heast vihmast. Rahvale tõid head meelt festivali veteranid Tbilisi Gruusiast, Ülemakstud Rentslihärrad, Torupilli Jussi Trio, tantsuussi tõmbas käima ka MandoTrio.

Loe edasi

Kirevad emotsioonid Viljandi pärimusmuusika festivali teisel päeval

Viljandi pärimusmuusika festivali teisel päeval püsisid emotsioonid ülevad ja nalja oli nabani. Päeva alustanud Eesti Etno nooruslik hullus ilmutas end kõigi lavade ees Anguse Ööklubi kontserdini välja. Sisemaa-purjeka ligi kutsus Silver Sepp nii pere kui sõbrad, uued kostüümid ja krutskid tõid lavale Minu Isa Oli Ausus Ise ning maast ja merest laulvat uut albumit “Kadakad” esitles Rüüt.

Loe edasi

Festivali kolmas päev tõi muusikat meilt ja mujalt, noortelt ja vanematelt

Viljandis jätkub 25. Viljandi pärimusmuusika festival ning kolmandasse päeva mahtusid nii meie kodused lemmikud ja üllatuskontserdid kui ka külalised Iisraelist, Gruusiast, Peruust, Tšiilist, Šotimaalt ja Setomaalt. Kiigelauludega pühitseti sisse lossimägede uus külakiik, mängu- ja meisterdamisrõõmu oli nii noortele kui vanematele ning tantsu ja üllatusi jätkus rohkem kui kunagi varem.

Loe edasi

XXV Viljandi pärimusmuusika festivali programmi ilmestab pärimusmuusika filmiprogramm

XXV Viljandi pärimusmuusika festivali programmi ilmestab sel aastal pärimusmuusika filmiprogramm, tuues publikuni kolm eriilmelist ekraaniteost välis- ja kodumaalt. Linalugusid näeb reedel, 28. juulil ja laupäeval, 29. juulil Sakala Keskuse suures saalis koostöös PÖFF-i Tartu armastusfilmide festivaliga tARTuFF. Publikul avaneb võimalus uurida filmide telgitaguste kohta tegijatelt endilt.

Loe edasi

Vaata kõiki uudiseid

Sündmused

Päevane kontsertkohtumine: Tuule Kann

N 14. september 2017 kell 13:00
Pärimusmuusika ait

Loe edasi

Perepäev aidas

L 16. september 2017 kell 00:00
Pärimusmuusika ait

Loe edasi

Kontsert + Tantsumaja: Estbel

T 19. september 2017 kell 19:00
Mooste Põhikool

Loe edasi

Estbel

K 20. september 2017 kell 19:00
Nõuni Rahvamaja

Loe edasi

Estbel

N 21. september 2017 kell 19:00
Iisaku Rahvamaja

Loe edasi

Vaata kõiki sündmusi