Sisukord


Kõik esinejad koos
Kogu ajakava

Lisaprogramm

Realvideo lingid

Eelmiste pärimusmuusikafestivalide salvestusi saab vaadata: Piltide ja videote lehelt

Neljapäev, 20. juuli

KellKohtEsinejaHindRealVideo
13:00KaevumägiAVAMINEtasuta 
14:00KirsimägiEesti Etnotasuta 
15:00KultrahoovLõõtspillimehed40.- 
16:00KaevumägiSvjata Vatra40.- 
16:00Ööpäeva TelkZorbas70.- 
18:00KirsimägiIker Goenaga (Baskimaa)100.- 
18:00KultrahoovToomas Torop, Juhan Uppin, Ott Kaasik40.- 
18:00Jaani kirikArrotajad70/40.- 
19:00Suur TubaEmma Reid ja Tuulikki Bartosik (Rootsi)70/40.- 
19:00Ugala saalKvartet Ural (Venemaa)100/70.- 
20:00KaevumägiFilska (Šetland)100.- 
20:00Ööpäeva TelkAveNue ja Suprjadki (Eesti / Vene)70.- 
21:00Pauluse kirikLiisi Koikson ja Helletused100/70.- 
22:00KirsimägiOort100.- 
22:00KultrahoovKiharakolmio (Soome)70.- 
23:00Suur TubaBrendan Begley (Iiri)70/40.- 
24:00KaevumägiDiskreetse Mango Trio40.- 
24:00Ööpäeva Telk (Ööklubi)Untsakad100.- 

Päevapileti hind: 240.-/180.-

Reede, 21. juuli

KellKohtEsinejaHindRealVideo
13:00Jaani kirikAtlas40/20.- 
14:00KirsimägiViljandi Linnakapell40.- 
14:00KultrahoovLaudaukse Kääksutajad40.- 
15:00Suur TubaJuhan Uppin40/20.- 
15:00Ugala saalAnu Taul70/40.- 
16:00KaevumägiKiharakolmio (Soome)70.- 
16:00Ööpäeva TelkPärnu Poisid40.- 
18:00KirsimägiDuo Bertrand en Cie (Prantsusmaa)130.- 
18:00KultrahoovTuulelõõtsutajad70.- 
18:00Jaani kirikRo:Toro70/40.- 
19:00Suur TubaSvart Kaffe (Rootsi)100/70.- 
19:00Ugala saalJullundur feat. Viru Mehed (Eesti/Rootsi)70/40.- 
20:00KaevumägiDuo Henn Rebane ja Dmitri Dmitrenko100.- 
20:00Ööpäeva TelkLõõtspillimehed40.- 
22:00KirsimägiAltan (Iirimaa)160.- 
22:00KultrahoovEvgenij Genev & Balkan Folk Accoustic (Bulgaaria)130.- 
23:00Suur TubaMursavysh (Marimaa)70/40.- 
24:00KaevumägiVirre70.- 
24:00Ööpäeva Telk (Ööklubi)Csik Band (Ungari)130.- 
24:00Ugala saalRein Rannap ja Tiit Kikas160/100.- 
02:00KultrahoovEtnokonservid - DJ Pickney Tiger70.- 

Päevapileti hind: 290.-/240.-

Laupäev, 22. juuli

KellKohtEsinejaHindRealVideo
13:00Jaani kirikTriskele70/40.- 
14:00KirsimägiZorbas100.- 
14:00KultrahoovKvartet Ural (Venemaa)130.- 
15:00Suur TubaBarnstormers (USA)70/40.- 
15:00Ugala saalBrendan Begley (Iiri)100/70.- 
16:00KaevumägiSvart Kaffe (Rootsi)100.- 
16:00TelkAveNue ja Suprjadki (Eesti / Vene)70.- 
17:00Jaani kirikEmma Reid ja Tuulikki Bartosik (Rootsi)70/40.- 
18:00KirsimägiFilska (Šetland)130.- 
18:00KultrahoovToomas Torop, Juhan Uppin, Ott Kaasik70.- 
19:00Suur TubaTalent 2006 (Eesti/Elevandiluurannik/Norra)100/70.- 
19:00Pauluse kirikLiisi Koikson ja Helletused130/100.- 
20:00KaevumägiIker Goenaga (Baskimaa)130.- 
20:00TelkZetod40.- 
22:00KirsimägiVägilased100.- 
22:00KultrahoovMursavysh (Marimaa)70.- 
23:00Suur TubaMuinasjututuba (Eesti/Elevandiluurannik/Norra)100/70.- 
24:00KaevumägiEvgenij Genev & Balkan Folk Accoustic (Bulgaaria)130.- 
24:00Ööpäeva Telk (Ööklubi)Tummel (Rootsi)130.- 
02:00KultrahoovDiskreetse Mango Trio70.- 

Päevapileti hind: 340.-/290.-

Pühapäev, 23. juuli

KellKohtEsinejaHindRealVideo
14:00KirsimägiUntsakad70.- 
14:00KultrahoovJullundur feat. Viru Mehed (Eesti/Rootsi)70.- 
15:00Suur TubaRo:Toro40/20.- 
16:00KaevumägiCsik Band (Ungari)100.- 
16:00Ööpäeva TelkVirre70.- 
18:00KirsimägiDuo Bertrand en Cie (Prantsusmaa)100.- 
18:00KultrahoovDuo Henn Rebane ja Dmitri Dmitrenko70.- 
19:00Suur TubaAnu Taul70/40.- 
19:00Ööpäeva TelkBarnstormers (USA)40.- 
20:00KaevumägiAndo ja Sõbrad, Vägilased40.- 
22:00Ööpäeva Telk (Ööklubi)Lõõtsutavad lõõtsad70.- 

Päevapileti hind: 180.-/150.-

Esinejad