ROBIROHI (Eesti) esinevad 27. juulil kell 22:00 Kultrahoovis, 28. juulil kell 20:00 A.Le Coq´i TELGIS . http://hot.ee/robirohi/
Koosseis:
Robert «Robi» Kreutzwald - kitarr, old-timey banjo, laul

Indrek Vainu - dobro, autoharp, laul

Aivar Nurmik - mandoliin, banjo, laul

Tarmo Vardja - viiul, laul

Jurgis Kazjava - kontrabass
Kontakt:
Indrek Vainu
robirohi@hot.ee
Mis on ROBIROHI?
See on üks taimeliik, mis kasvab me rohumaadel- rannaniitudel, karjamaadel ja lodudel. Kuid sõna-sõnalt võiks see tähendada ka rohujuurte muusikat Robi pundi poolt.
Oleme bluegrass- ja gospel-bluegrass grupp Tallinnast. Mangime domineerivalt ameerika traditsioonilist akustilist muusikastiili - bluegrassi. Sealhulgas traditsionaalseid old-timey pillilugusid ja -palu, gospelmeloodiaid, baptistlikke kirikulaule, veidi bluegrass-swingi ning ka meloodilist, akustilise-kantrilikku poolt bluegrassist.
Sõltuvalt publikust on meil kujunenud temaatiliselt 2 haru- traditsiooniline ameerika bluegrass ja eestikeelne gospel ehk baptistlikud laulud, kuid kasutades sama instrumentatsiooni ja samu bluegrass-instrumente. Ning kuna ka meie rahvalik muusika omab juuri sugaval Saksa traditsioonis, on meloodiate alustalad seal tihti võrdlemisi sarnased
Oleme mänginud kirikutes, kristlikel üritustel, rahvamajades, gospel-, kantri- ja muudel festivalidel Eestis, Soomes, Skandinaavias ja Ida-Euroopas.