Viljandi Pärimusmuusika Festivali Logo ®
Ööbimis- ja toitumisvõimalused
Viide: avalehele

Kui Sa hindad mugavusi ja 4 kindlat seina enda ümber, siis tulevad kõne alla hotellid, peremajutus, kämping ja turismitalud. Kuid seejuures pead arvestama, et koha broneerimisega tuleb kiirustada, sest hotellikohti on Viljandis suhteliselt vähe, soovijaid aga palju. Lähemat informatsiooni saad Viljandi i-punktist, tel. (243) 33 755

Kui armastad värskes õhus viibida ning Sul on romantilist meelt, meeldib loodus ja veekogu lähedus, siis sobib Sulle ööbimispaigaks Telklaager Viljandi järve ääres. Hinnad on mõistlikud: 2-inimese telgi ööpäevane püstitusluba maksab 30 EEK. Iga järgmise inimese pealt tuleb tasuda täiendavalt 10 EEK. Laager on piirdega ja valvatav. WC kasutamise võimalus.
Info ja registreerimine LIINA HÄRM: Viljandi kino “Rubiin”, tel. (243) 33 453

Kui telgi kaasavedamine tundub Sulle tülikas,  samas oled vähenõudlik ning soovid ööbimispaika festivalitegevuse vahetus läheduses, siis on parim lahendus puhkamiseks oma magamiskott, mille saad laiali laotada madratsile Viljandi õhtukeskkoolis.
Info ja registreerimine AGNE KURRIKOFF: Festivalikeskus, tel. (243) 33 184; (243) 33 935

Kuigi Toitlustusasutusi on Viljandi kesklinnas vaid kümmekond, pole siiski tarvis tühja kõhtu kannatada, sest taas tuleb festivali vabalava lähedusse söögitänav. See ei tähenda ainult rahvustoitu – shashlõkki – vaid ka pajaroogasid ja putrusid ning loomulikult õlut – kõike seda väga mõistlike hindadega.